03-5169966

"יפו יפת הימים' כך כינה שי עגנון את העיר יפו באחד מהסיפורים הקצרים שחיבר. יפו היא בלי ספק אחת מהערים המרתקות והיפות ביותר שיש לנו בארץ. היופי של העיר רק הולך ומשתבח עם הזמן. זו הסיבה שכל כך הרבה תיירים בוחרים לטייל בעיר יפו.

הם נהנים מיופייה של העיר, נחשפים לסיפורים שמאחורי האתרים ההיסטוריים של העיר ומקבלים הצצה נדירה לעולם תרבותי עשיר ומפואר.

היכן הכי כדאי לטייל ביפו?

אז יש כמה וכמה סיורים מומלצים לעיר יפו ולא כדאי לפספס אף אחת מהן.

נמל יפו

נמל יפו הוא מהנמלים העתיקים בעולם. בעבר הוא היה נמל ראשי בישראל. כיום הוא משמש כאתר תיירות, מרכז בילוי, עם מסעדות, ברים ועוד אטרקציות שונות.

סיור קולינארי ביפו

כעיר חוף, התרבות הקולינארית של העיר מתבססת בעיקר על תוצרת מהים. דגי ים, פירות ים וכן הלאה. הסמיכות של העיר יפו לתל אביב בירת הקולינריה הישראלית הובילה לכך כי כיום פועלים בשטחה מסעדות יוקרה שהושפעו רבות מהאווירה הקולינארית בתל אביב.

סיור אומנות ביפו

אם אתם אומנים בנשמה וגם אם לא, אתם עשויים לגלות הרבה עניין בגלריות והמוזיאונים הרבים הפזורים בעיר. סיור אומנות ביפו יגלה לכם את הסיפורים שמאחורי רוב האומנים שביפו העתיקה לצד סיורים במוזיאונים וגלריות בכל רחבי העיר.

סיור ביפו העתיקה

יפו העתיקה מגלה נדבכים רבים מההיסטוריה העתיקה. בשטחיה של העיר העתיקה תוכלו לבקר בכנסיות סן פיטר ופטרוס הקדוש ולחוות את העיר גם מההיבט הזה.

סיור בתיאטראות

העיר מלאה בבתי תיאטראות נחשבים כמו תיאטרון הסימטה, תיאטרון גשר, תיאטרון נוגה ועוד.

סיור ביפו זה ממש לא עוד סיור.

כי יפו היא עיר קסומה עם הרבה הווי, הרבה היסטוריה וגם הרבה יופי וטעם וצבע.

כתבות נוספות מהבלוג

יפו

"יפו יפת הימים' כך כינה שי עגנון את העיר יפו

שוק הכרמל

חלק מהותי מההיסטוריה של העיר תל אביב זהו ללא ספק